Box i inne walki...

in Über alles - o wszystkim 10.01.2011 21:31
von Gregor | 8.381 Beiträge

Kliczko: propozycja Adamka była niesamowita

- Z Adamkiem doszliśmy do porozumienia w tydzień, z Hayem nie mogliśmy się dogadać przez kilka miesięcy - mówi o negocjacjach z Tomaszem Adamkiem (43-1, 28 KO) mistrz świata federacji WBO oraz IBF wagi ciężkiej Władimir Kliczko (54-3, 49 KO).

Do starcia tych pięściarzy ma dojść we wrześniu we Wrocławiu. Pojedynek "Górala" z Ukraińcem otworzy stadion, który będzie jedną z aren mistrzostw Europy w piłce nożnej, które w 2012 roku będą organizowane przez Polskę i Ukrainę.

- Ta propozycja od początku wydawała mi się niesamowita. Pomysł rozegrania tego na jednym ze stadionów piłkarskich w Polsce od razu mi się spodobał. Świat nie kończy się na pojedynku z Davidem Hayem. Są też inne walki do zorganizowania - tłumaczy młodszy z braci Kliczko.

Z niektórymi pięściarzami osiąga się porozumienie szybciej niż z Hayem. Na zorganizowanie rewanżu z Peterem potrzebowaliśmy trzech dni. Adamek wyszedł do nas z propozycją i powiedział 'zróbmy to' W czasie negocjacji Polacy zachowywali się wobec nas z dużym szacunkiem. Nie było między nami żadnych spięć, wszystko jest uczciwe i przejrzyste - kończy Ukrainiec.

30 kwietnia w Niemczech Władimir Kliczko zmierzy się najpierw z Derekiem Chisorą. Tomasz Adamek z kolei 16 kwietnia stoczy pojedynek z amerykańskim Newark z nieznanym jeszcze rywalem.

zuletzt bearbeitet 10.01.2011 21:32 | nach oben springen

RE: Box i inne walki...

in Über alles - o wszystkim 10.01.2011 21:34

Palacios odgraża się Włodarczykowi

- Znokautuję go. A jeśli nie, to zbiję go tak potwornie, że nie pomogą mu nawet sędziowie - zapowiada przez kwietniową walką z Krzysztofem Włodarczykiem o pas WBC wagi junior ciężkiej Francisco Palacios.

Polski mistrz świata niewiele sobie jednak robi z groźnie brzmiących deklaracji rywala. - Wiem, że Palacios jest dobrym pięściarzem, ale ja jestem lepszy. On przyjedzie do Polski tylko po to, by zarobić trochę grosza, a mistrzowski pas zostanie tu, gdzie jest - mówi popularny "Diablo"

dodając, że bardzo ucieszy go ofensywna taktyka "Czarodzieja" z Portoryko.

- Niech się na mnie rzuci i boksuje! Ja tylko czekam na takich zawodników, uwielbiam ich. Będę wypatrywał błędów i sowicie "wynagrodzę" ten jego temperament. Wolę bokserów, którzy chcą się bić od tych, którzy uciekają, unikając walki - przyznaje Włodarczyk.

Pięściarz grupy KnockOut Promotions zdaje sobie sprawę, że zwycięska obrona tytułu może otworzyć przed nim drogę do bokserskiego raju: planowanego w kategorii junior ciężkiej turnieju czempionów, w którym do wygrania będą wielki prestiż i ogromne pieniądze.

- To będzie dla mnie bardzo napięty rok, ponieważ jeśli wygram z Palaciosem, a wygram, to czeka mnie turniej organizowany przez grupę niemiecką - potwierdza "Diablo". Dla Włodarczyka rok 2011 rozpoczął się jednak od operacji kontuzjowanej łękotki i z rozpoczęciem treningów będzie musiał się wstrzymać jeszcze kilka dni.

- Największa opuchlizna już zeszła i mam nadzieję, że z biegiem czasu wszystko będzie się poprawiać. Daję sobie jeszcze tydzień-półtora maksymalnie i wracam na salę - uspokaja mistrz świata World Boxing Council.

nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 03.10.2011 15:46
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 03.10.2011 16:02
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 03.10.2011 16:02
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 13.11.2011 22:21

der Tyson Bezwinger McBride muss in der 4 Runde ins Krankenhaus...Mariusz Wach ist der dritte Pole der nächstes Jahr gegen Vladimir Klitschko antritt, er sit im Gegensatz zu allen anderern Klitschko´gegnern grösser wie dei beiden Brüder- nämlich 2,02 m und ungeschlagen und natürlich hungrig ;-)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=if75wFEynPU#!

nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 30.11.2011 21:21
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 08.12.2011 18:32

DIESER Räuber hat sich das falsche Opfer ausgesucht

Chicago (USA) – Schürfwunden, blaue Augen und eine Kugel im Knöchel – Anthony Miranda (24) sieht aus, als sei er das Opfer in dieser Geschichte. Dabei war er es, der einen anderen Mann überfallen wollte. Mirandas Pech: Er hatte sich ausgerechnet einen professionellen Kampfsportler für den Überfall ausgesucht...

Das echte Opfer – ein 33-jähriger Mann der unerkannt bleiben möchte – saß gerade in seinem Auto in Chicago, als Miranda ihn nach einem Feuerzeug fragte. Das sagte die Polizei dem „Chicago Tribune“.

Die Frage war offenbar nur ein Vorwand. Denn als das Opfer sagte, dass er kein Feuerzeug hat, zog Miranda eine Waffe!

Er bedrohte den Autofahrer, zwang ihn seine Wertsachen herauszugeben. Dann wollte Miranda, dass der Mann aus dem Wagen steigt – ein großer Fehler...

Denn das Überfall-Opfer ist ein professioneller Kampfsportler. Er nimmt an sogenannten „Mixed Material Art“-Kämpfen (MMA) teil. Dabei werden die Techniken verschiedener Kampfsportarten kombiniert.

Gegen diese Kampfkünste hat Anthony Miranda keine Chance! Während die Männer um die Pistole kämpfen, löst sich ein Schuss – und Miranda schließt sich zu allem Überfluss auch noch selbst in den Knöchel.

Bis zum Eintreffen der Polizei hält der MMA-Kämpfer den Räuber auf dem Boden fest. Der vorbestrafte Miranda hat sich diesmal das falsche Opfer ausgesucht!

Angefügte Bilder:
Aufgrund eingeschränkter Benutzerrechte werden nur die Namen und (falls vorhanden) Vorschau-Grafiken der Dateianhänge angezeigt Jetzt anmelden!
2,h=343.bild.jpg
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 12.01.2012 07:13

KSW. Walka Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem Thompsonem anulowana. Sędziowie popełnili błąd!

Podczas sobotniego pojedynku między Mariuszem Pudzianowskim a Jamesem Thompsonem powinno dojść do dogrywki. Niespodziewanie ogłoszono zwycięstwo Polaka
Podczas specjalnej konferencji prasowej sędzia pojedynku Tomasz Bronder odczytał oświadczenie organizatorów 17 KSW "Zemsta", w którym ogłosili, że popełniono błąd przy liczeniu punktów. Ostatecznie wynik był remisowy i w efekcie powinna zostać zarządzona trzecia runda tzw. dogrywka.

Sobotnia walka została anulowana i nie będzie wliczana w rekordy obu zawodników. - Omyłkowo podałem karty z wynikami na korzyść Mariusza - tłumaczy Tomasz Bagiński, jeden z sędziów pojedynku.
Oficjalne wyniki walki przedstawiały się następująco: 20:19 dla Pudziana, 20:19 dla Thompsona i remis 20:20.

Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, szefowie federacji KSW przyznali, że to pierwsza taka decyzja w światowym MMA. - Czujemy się winni tej sytuacji. Doszło do technicznego błędu - mówi Kawulski

Co na to Pudzianowski? - Nie jestem zadowolony z tej sytuacji. Przyznam szczerze, że byłem gotowy na dogrywkę. Czułem się dobrze i na pewno miałem więcej sił niż Thompson. W trzeciej rundzie udowodniłbym swoją wyższość i nie byłoby żadnych wątpliwości - twierdzi pięciokrotny mistrz świata w zawodach strongmanów. - Co mam teraz zrobić? Przecież nie urwę sędziom głów za to, że się pomylili. Dalej zamierzam współpracować z federacją KSW i przygotowywać się do kolejnych walk. Czy wyobrażam sobie trzecie starcie z Thompsonem? Nie widzę żadnego problemu. W każdej chwili może dojść do kolejnej walki.

Z organizacją kolejnego starcia może być jednak problem. - Po sobotniej gali nie możemy się skontaktować z Thompsonem. Nie odbiera od nas telefonów - tłumaczy Lewandowski.

Organizatorzy ostatniej gali skomentowali także postawę Anglika po walce z Pudzianem, kiedy przechwycił mikrofon od prowadzącego i obrażał szefów federacji oraz publiczność. - To jakieś sk... KSW. To pier... żart? Kpicie ze mnie? - wygrażał Thompson.

Lewandowski: - To było skandaliczne zachowanie. Klasę zawodnika poznaje się w trudnych momentach.

Angefügte Bilder:
Aufgrund eingeschränkter Benutzerrechte werden nur die Namen und (falls vorhanden) Vorschau-Grafiken der Dateianhänge angezeigt Jetzt anmelden!
z10713337X.jpg
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 12.01.2012 07:16
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 19.01.2012 22:19
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 19.01.2012 22:23
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 19.02.2012 12:47
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 23.02.2012 22:49

Tyn to je richtig dobry pologlondejcie sie

nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 23.02.2012 23:45
von OSEMKA | 1.741 Beiträge

Gregor echt krass
Street fighter

KSG TORCIDA ZABRZE TO RELIGIA !
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 25.03.2012 14:27
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 13.05.2012 19:08
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 13.05.2012 19:19
nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 05.07.2012 22:36

Były piłkarz Jacek Wiśniewski wkracza na ringi MMA!

W piłkarskiej Ekstraklasie rozegrał blisko 200 meczów. Teraz znany z twardej gry Jacek Wiśniewski (38 l.) zamierza spróbować sił w ringu. Były obrońca m.in. Górnika Zabrze jest pierwszym piłkarzem, który trenuje MMA i chce zawodowo uprawiać mieszane sporty walki
- Dziś młodzi zawodnicy są jak panienki. Żel na włosach, damskie torebeczki na ramieniu, a w głowach siano - mówi "Wiśnia". - Zagrają dwa mecze w lidze i dostają po 30 tysięcy pensji. Kiedy ja grałem w Ekstraklasie, wszystko musiałem sobie wywalczyć sam. Bo w piłce i w życiu jest jak w ringu. Trzeba być twardym i mieć zasady - dodaje piłkarz.

Wiśniewski od pół roku po sześć razy w tygodniu trenuje sporty walki. We wrześniu stoczy kilka sparingów, a w październiku będzie się bił w mistrzostwach świata amatorów w open combat, w którym wszystkie style są dozwolone.

- A potem przejdę na zawodowstwo - snuje plany "Wiśnia". - Pokażę młodym zniewieściałym piłkarzom, że nie można być lalusiem, który myśli tylko o ciuszkach i szybkich furach. Może patrząc na mnie, chociaż kilku z nich zrozumie, że w życiu liczy się coś więcej niż łatwo zarobione duże pieniądze - dodaje.

Były plany, by rosły obrońca (190 cm, 103 kg) zmierzył się z Piotrem Świerczewskim, który też chciał spróbować swych sił w MMA. Do tego pojedynku jednak nie dojdzie. - Niech Piotruś zajmuje się trenerką. Po co mam się z nim bić? Szkoda chłopa - śmieje się Wiśniewski.

Pochodzi z Sośnicy, dzielnicy Gliwic, która nie cieszy się dobrą sławą. - W młodości nie było łatwo. Zdarzały się bójki. Nie można było pęknąć. Słabych nikt nie szanował - wspomina piłkarz, który zanim jeszcze zainteresował się futbolem, trenował boks w Walce Zabrze. - Miałem ze trzy lata durne, spędziłem je na zabawie w dyskotekach, ale nawet wtedy starałem się nie wykorzystywać swoich umiejętności - mówi. Podstawy pięściarstwa i lata futbolowego treningu dziś przydają się w MMA. - Moimi atutami są walka w stójce, siła, technika i wytrzymałość - reklamuje się pan Jacek.

Pracowity, charakterny, nie lubi fałszu i dwulicowości. - Grałem kiedyś w Cracovii z jednym chłopakiem, który zmieniał kluby jak rękawiczki, a w każ- dym zespole po zdobyciu gola całował herb na koszulce. Mówię mu: "Marcinku, jakby cię rolnik zatrudnił do wywozu gnoju i dobrze zapłacił, to te widły, którymi obornik rozrzucasz, też byś całował?". Nie szanuję ludzi, którzy są jak chorągiewka. Takich małych cwaniaczków. Nie można dla paru złotych robić z siebie pajaca - twierdzi Wiśniewski i zapowiada, że tak jak na boisku dawał z siebie wszystko, tak i w ringu nigdy się nie podda.

nach oben springen

in Über alles - o wszystkim 08.07.2012 01:14
von OSEMKA | 1.741 Beiträge

KSG TORCIDA ZABRZE TO RELIGIA !
nach oben springen